Wizualizacje wnętrz Olsztyn

Wizualizacja wnętrza przed rozpoczęciem remontu? W Jaslant to podstawa!

Szukasz ekipy remontowej, która jednocześnie stworzy projekt i zwizualizuje Ci efekt remontu? Poznaj Jaslant – grupę specjalistów, którzy poza najwyższej klasy usługami remontowymi oferuje profesjonalny projekt i wizualizacje wnętrz w Olsztynie – wszystko po to, by w spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów!

Wizualizacje wnętrz Olsztyn

Kim jesteśmy?

Jaslant to firma, która zrodziła się z duetu specjalistów – projektantki wnętrz z doświadczeniem na rynkach europejskich, która specjalizuje się w aranżowaniu i dekorowaniu pomieszczeń oraz wykonawcy – doświadczonemu w Polsce i na Cyprze, który może pochwalić się szeregiem docenianych realizacji remontowych i renowacyjnych. Dwójka perfekcjonistów w otoczeniu ekipy specjalistów ma na celu jedno – zrealizować Twoje plany remontowe na najwyższym poziomie. W Jaslant jesteśmy przekonani, że Klient od pierwszych etapów projektu musi wiedzieć, jak będzie wyglądało wnętrze – wizualizacje wnętrz w Olsztynie pomagają nam perfekcyjnie odzwierciedlić marzenia naszych Klientów!

Jaslant – co możemy Ci zaoferować?

Jaslant to kompleksowe wykonywanie remontów domów od momentu wizualizacji wnętrza w Olsztynie po oddanie perfekcyjnie wykończonego pomieszczenia – to wybór specjalistów, którzy zatroszczą się o Twój remont. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o rodzaje prac. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, wizualizacje wnętrz w Olsztynie, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta. Przygotowując się do remontu domu zaufaj specjalistom, zleć prace najlepszym!

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Zawodowy i uznany projektant wnętrz

$

Wizualizacje wnętrz w Olsztynie

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Remonty domów – nasza praca to nasza pasja

Wizualizacje wnętrz Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410