Tani projektant wnętrz Ostróda

Projektant wnętrz potrzebny na już? Poznaj Jaslant, poznaj specjalistów!

Szukasz taniego projektanta wnętrz z Ostródy? Poznaj firmę Jaslant, która kompleksowo zajmie się Twoim remontem zaczynając od potrzebnego Ci projektu. Projektowanie i aranżacja domów i wnętrz oraz wykonywanie prac, zaplanowanych w projekcie to nasza praca i pasja, a szereg zadowolonych klientów pozwala sądzić, że jesteśmy w tym najlepsi! Tani projektant wnętrz w Ostródzie – tylko w Jaslant, tylko u profesjonalistów!

Tani projektant wnętrz Ostróda

Kim jesteśmy?

Nasza przygoda z remontami oraz wykańczaniem wnętrz rozpoczęła się na Cyprze, gdzie zbieraliśmy doświadczenie remontując znane budynki – np. wnętrza marmurowych świątyń. Tam też swoje doświadczenie zdobywała projektantka, która pracowała dla prestiżowych butików, kształcąc się jednocześnie w kierunku architektury i aranżowania wnętrz. Po powrocie do Polski założyliśmy Jaslant – naszą rodzinną firmę, w której skład wchodzą wyłącznie uznani na rynku specjaliści i pasjonaci. Jeśli szukasz taniego projektanta wnętrz w Ostródzie, nie zwlekaj, umów się na spotkanie z Jaslant – wybierz najlepszych i ciesz się remontem!

Jaslant – co możemy Ci zaoferować?

Jaslant to kompleksowe wykonywanie remontów domów oraz usługi taniego projektanta wnętrz w Ostródzie. To wybór specjalistów, którzy zatroszczą się o Twój remont. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o rodzaje prac. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta. Zaufaj specjalistom, zleć prace najlepszym – tani projektant wnętrz w Ostródzie i najlepsza ekipa remontowa to Jaslant!

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Zawodowy i uznany tani projektant wnętrz w Ostródzie

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Remonty domów – nasza praca to nasza pasja

Tani projektant wnętrz Ostróda

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410