Projektant wnętrz Olsztyn

Projektant wnętrz w Olsztynie poszukiwany? Wybierz najlepszych, zaufaj Jaslant!

Potrzebujesz projektanta wnętrz w Olsztynie? Urządzenie pomieszczeń spędza Ci sen z powiek? Teraz nie musisz się tym martwić – poznaj Jaslant – rodzinną firmę, w której skład wchodzi doświadczona w Europie projektantka i dekoratorka wnętrz. Z Jaslant masz pewność, że architekt przeleje na papier Twoje marzenia! Sprecyzuje wizje, określi styl, skomponuje przestrzeń, w której to Ty będziesz najważniejszym elementem, która będzie z Tobą współgrać. Zmagasz się z trudnym do zorganizowania pomieszczeniem? Projektant wnętrz w Olsztynie – firma Jaslant – pomoże funkcjonalnie zorganizować przestrzeń, zachowując walory estetyczne i podkreślając indywidualne preferencje właściciela. Jaslant – usługi remontowe i projektant wnętrz w Olsztynie to najlepszy wybór! Daj sobie pomóc, zaufaj specjalistom.

Projektant wnętrz Olsztyn

Kim jesteśmy?

Zaufanie do wykonawcy remontu to podstawa udanej współpracy. Na zaufanie Klientów firma Jaslant pracowała wiele lat – zarówno w Polsce, jak i w Europie – doświadczenie zdobywaliśmy u najbardziej wymagających klientów na Cyprze. Nasze bogate doświadczenie – zarówno wykonawcy, jak i projektanta wnętrz z Olsztyna – podparte jest odpowiednimi kompetencjami – stale podnosimy poziom wykształcenia, kończąc nowoczesne studia i kursy. Jaslant to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, to przede wszystkim pasjonaci swojej pracy, to projektant wnętrz w Olsztynie i wykonawca prac remontowych, dla których praca to przyjemność, którą mogą się z Tobą dzielić!

Projektant wnętrz w Olsztynie wraz z załogą – co możemy Ci zaoferować?

Jaslant to nie tylko projektant wnętrz w Olsztynie, to także kompleksowe wykonywanie prac remontowych – to wybór specjalistów, którzy zatroszczą się o Twój remont. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o rodzaje prac. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta. Wybierając firmę remontową w Olsztynie zaufaj specjalistom, zleć prace najlepszym!

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Zawodowy i uznany projektant wnętrz w Olsztynie

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Firma remontowa w Olsztynie – nasza praca to nasza pasja

Projektant wnętrz Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410