Wykończenia wnętrz 

Prace wykończeniowe

Wykańczanie wnętrz jest zwykle ostatnim i długo wyczekiwanym etapem prac, który przeprowadzany jest tuż przed oddaniem budynku do użytku. Nasza firma Jaslant świadczy profesjonalne usługi z zakresu wykończeń mieszkań, domów lub też pomieszczeń biurowych. Zatrudniamy profesjonalnych i doświadczonych pracowników, którzy zajmują się, między innymi:

•Malowaniem ścian,
•Układaniem glazury oraz terakoty,
•Wykonywaniem zabudów karton-gipsowych,
•Kładzeniem podłóg laminowanych,
•Montażem drzwi oraz okien,
•Podłączaniem instalacji wod-kan oraz elektrycznych.

Cechuje nas terminowość oraz rzetelne podejście do powierzanych nam zadań. Dysponujemy odpowiednim i nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać większość prac w krótkim czasie. Oprócz wykańczania wnętrz obiektów deweloperskich zajmujemy się również remontami pomieszczeń w starszych budynkach. Wykonujemy remonty, między innymi: łazienki, kuchni, salonu, sypialni, a także pomieszczeń biurowych, a nawet produkcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia zakresu prac! Specjalizujemy się w kompleksowych usługach pod klucz.

Nasz zakres usług:

Szpachlowanie
Szpachlowanie

Szpachlowanie

Czynność ta polega na uzupełnianiu wszelkich ubytków, które znajdują się w ścianach, a następnie po wyschnięciu, na pokryciu szpachlą całej powierzchni ściany po to, aby zniwelować nierówności. Do pracy tej używamy wysokojakościowych narzędzi, między innymi: szpachelki, pacy, mieszarki, poziomicy. Ponadto, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonej masy. Szpachlowanie jest czynnością, którą zaczynamy od rogu ściany, kierując się od dołu ku górze. Dzięki zaszpachlowaniu odpowiedniej powierzchni można przystąpić do gładzenia ścian. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Zabudowy kartonowo-gipsowe

Zabudowy kartonowo-gipsowePłyty kartonowogipsowe umożliwiają dowolną aranżację wnętrz. Wykonujemy między innymi ścianki działowe, sufity podwieszane, praktyczne regały, ale także zabudowy do rur lub okablowania. W ten sposób przygotowane zabudowy można dowolnie malować i dopasowywać do wnętrza. Podczas prac korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych płyt kartonowo-gipsowych, profili stalowych oraz masy i taśm. Zabudowy wykonujemy na indywidualne zamówienie naszych klientów. Chętnie dzielimy się również naszymi propozycjami aranżacyjnymi. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Układanie glazury i terakoty
Układanie glazury i terakoty

Układanie glazury i terakoty

W ramach oferty zajmujemy się odpowiednim przygotowaniem podłoża do układania płytek. Następnie wybieramy rodzaj kleju, który sprawdzi się do konkretnego pomieszczenia. Kolejnym krokiem jest ustalenie z klientem rozmieszczenia płytek na powierzchni. Warto pamiętać, że należy wziąć pod uwagę wielkość danego pokoju, rozmiar płytek oraz spoiny. Po omówieniu wszystkich szczegółów przechodzimy do pracy właściwej, układamy płytki na zaprawie klejowej. Dokładnie sprawdzamy, czy każda płytka odpowiednio przywiera do kleju, następnie po wyschnięciu, nakładamy masy fugowe specjalną szpachlą. Całość czyścimy suchą szmatką, by pozbyć się nierówności. Zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia zakresu prac.

Malowanie
malowanie

malowanie

[/caption]

Malowanie ścian jest doskonałym pomysłem na to, aby niewielkim kosztem odświeżyć wygląd wnętrz domu. Przed podjęciem się tych czynności dokładnie wygładzamy powierzchnię tak, aby farba malarska mogła odpowiednio i trwale pokryć całą ścianę. Do malowania używamy wyłącznie wysokojakościowych farb polecanych producentów. Dostosowujemy się do indywidualnych preferencji naszych klientów, z chęcią jednak doradzimy odpowiedni kolor, który będzie współgrał z pozostałymi pomieszczeniami. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny
Tynki dekoracyjne

 Tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny to wszechstronny produkt, który można wykorzystać na wiele sposobów, od kształtowania krajobrazu po wykończenie domu. Trwały i odporny na warunki atmosferyczne kamień dekoracyjny doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. W połączeniu z tynkiem dekoracyjnym pozwoli Ci dodać szczegóły i wizualne zainteresowanie do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Różnorodność dostępnych wykończeń sprawia, że z pewnością znajdziesz idealny wygląd dla swojej przestrzeni. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Podłogi laminowane
Podłogi laminowane

 Podłogi laminowane

Laminowane panele podłogowe mogą imitować różne materiały, takie jak drewno, kamień, beton, płytki itp. Imitują ich kolor, wzór, a często także fakturę. Wykonane z płyt wiórowych HDF, które układa się warstwowo i wzmacnia laminacją. Powierzchnia dekoracyjna wykonana jest z papieru dekoracyjnego, który pokryty jest ochronną warstwą tlenku glinu. Dzięki takiej konstrukcji panele laminowane są trwałe, odporne na zarysowania, blaknięcie i zaplamienie. Możesz więc spać spokojnie, wiedząc, że Twoja podłoga laminowana będzie wyglądać doskonale przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Montaż drzwi
Montaż drzwi

 Montaż drzwi

W procesie montażu drzwi warto upewnić się aby proces instalacji drzwi rozpoczął się od właściwej strony. Upewnij się, że prawidłowo ustawiłeś drzwi, korzystając z prawidłowego okucia do drzwi. To poręczne narzędzie ułatwia połączenie dwóch belek bocznych i belki głównej, a także pomaga dokręcić zawiasy. Możemy zainstalować każdy rodzaj drzwi, od wewnętrznych po zewnętrzne, i zawsze upewniamy się, że dokonaliśmy dokładnych pomiarów, aby Twoje drzwi pasowały idealnie. Wiemy, że każdy dom jest inny, a my będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Budowa kominków i bio-kominków
Budowa kominków i bio-kominków

 Budowa kominków i bio-kominków

Chciałbyś mieć kominek w swoim domu, ale nie masz do tego odpowiednich warunków? Nie martw się, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dzięki naszej instalacji kominków i biokominków możesz cieszyć się wszystkimi zaletami prawdziwego kominka bez żadnych kłopotów.
Biokominki są świetną alternatywą dla tradycyjnych kominków, a nasz zespół ekspertów może je szybko i łatwo zainstalować. Wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina miejsca, a my zajmiemy się resztą. Co najlepsze, nasze biokominki są znacznie bardziej wydajne niż inne rodzaje kominków, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na rachunkach za ogrzewanie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Tapetowanie
Tapetowanie

Tapetowanie

Tapetowanie [/caption]

Tapetowanie ścian jest formą sztuki, która wymaga nie tylko określonej procedury technicznej, ale także pomysłu na aranżację przestrzeni. Tapeta ścienna o odpowiednim kolorze, wzorze i wykończeniu stworzy optyczne złudzenie przestronności pomieszczenia. Na przykład zastosowanie fototapet lub wariantów o szczególnie intensywnym dekorze może podkreślić atrakcyjne obszary. Produkt ten daje klientom możliwość wyrażenia swojej kreatywności i stylu w sposób, który jest zarówno praktyczny, jak i atrakcyjny wizualnie. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.

Elektryka
Elektryka

Elektryka

Elektryka [/caption]

Rozumiemy, że twój dom jest największą inwestycją, więc warto się  upewnić, że system elektryczny jest zgodnie z projektem i działa prawidłowo. Możemy pomóc Ci we wszystkim, od instalacji elektrycznej w nowych budynkach po naprawę i wymianę starej lub przestarzałej instalacji elektrycznej. Oferujemy również szereg usług w zakresie konserwacji zapobiegawczej, które pomogą utrzymać sprawność systemu elektrycznego przez wiele lat.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z drobnym problemem elektrycznym, czy szukasz kompletnej modernizacji instalacji elektrycznej, jesteśmy tu, aby pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, przejrzyj naszą ofertę, zadzwoń aby uzyskać bezpłatną poradę!

Hydraulika
Hydraulika

Hydraulika

Hydraulika [/caption]

Dom jest tylko tak dobry, jak jego instalacja wodno-kanalizacyjna. Bez prawidłowo wykonanej instalacji wodno-kanalizacyjnej żyjesz w istocie w tykającej bombie zegarowej. Dlaczego więc zadowalać się czymś gorszym niż to, co najlepsze, jeśli chodzi o tak ważną część domu? Wykonanie instalacji hydraulicznej tylko z najlepszych materiałów zapewni Ci wiele lat bezproblemowego życia w Twoim wymarzonym domu. Nie zgadzaj się na nic gorszego! Skontaktuj się z nami już dziś, przejrzyj naszą ofertę, zadzwoń aby uzyskać bezpłatną poradę!