Prace remontowe Olsztyn

Prace remontowe w Olsztynie? Wybierz Jaslant – kompleksowe usługi w tej dziedzinie!

Szukasz wykonawcy prac remontowych w Olsztynie? Wybierz profesjonalistów – zaufaj Jaslant. Dbając o Twój komfort pracami remontowymi zajmujemy się kompleksowo – od projektu po odbiór wykonanego pomieszczenia. Nie uznajemy kompromisów – zarówno w kwestii projektu, jak i jego wykonania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych w kwestii prac remontowych w Olsztynie.

Prace remontowe Olsztyn

Jaslant – kim jesteśmy?

W Jaslant wierzymy, że kompleksowe podejście do prac remontowych w Olsztynie to zapewnienie Klientowi komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Nie chcemy, abyś w trakcie remontu martwił się poszczególnymi etapami – dajemy Ci gwarancję, że zajmiemy się wszystkim – nawet doradztwem w kwestii kupna odpowiednich materiałów. Jesteśmy rodzinną firmą, niespotykanym duetem, w którym kobiecość łączy się z męskością. Projekt i aranżacja z wykonaniem. Doświadczenie zdobywaliśmy na Cyprze, gdzie powierzano nam profesjonalne zlecenia. Naszym klientom w obrębie prac remontowych w Olsztynie zapewniamy profesjonalny projekt, wykonany przez wykształconą i doświadczoną projektantkę oraz jego fachowe wykonanie, z którego słyniemy nie tylko w Polsce.

Jakie usługi możemy zaoferować?

Jaslant – prace remontowe w Olsztynie – to wybór specjalistów, którzy kompleksowo zatroszczą się o Twój remont. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o rodzaje prac. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta. Wybierając firmę do prac remontowych w Olsztynie zaufaj specjalistom, zleć prace najlepszym!

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Prace remontowe w Olsztynie – ich wykonanie to nasza pasja

Prace remontowe Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410