Firma remontowa Ostróda

Jaslant – profesjonalna firma remontowa z Ostróda. Wybierz mądrze! Wybierz Jaslant

Szukając firmy remontowej w Ostróda warto ocenić nie tylko walory cenowe oraz zdjęcia realizacji. Warto spojrzeć na zagadnienie szerzej, by wybrać najlepszych wykonawców, dzięki którym remont stanie się przyjemnością w rozsądnej cenie. Szukając kompleksowej firmy remontowej w Ostróda wybór wskazuje na Jaslant – firmę, która poprowadzi remont od zera – od projektu i aranżacji po odbiór gotowego pomieszczenia.

Firma remontowa Ostróda

Kim jesteśmy?

Wyjątkową cechą rodzinnej firmy są kompetencje duetu założycieli – połączenia architektury i dekorowania wnętrz z profesjonalnym wykonawstwem. Doświadczenie na europejskich rynkach (lata praktyki na Cyprze, praca dla eleganckich butików – w tym dla Vero Mody, renowacja marmurowych wnętrz kaplicy Pafos), perfekcyjne wykształcenie połączone z umiejętnościami praktycznymi i znajomością najnowszych trendów – to cechy, które czynią z nas profesjonalistów najwyższej klasy. Współpracujemy ze specjalistami, którzy gwarantują nam wykonywanie zadań z najwyższą dokładnością. Dla nas nie ma kompromisów, jesteśmy firmą remontową z Ostródy, która spełni Twoje oczekiwania.

Jakie usługi możemy zaoferować?

Jaslant – firma remontowa w Ostródzie – to wybór specjalistów, którzy kompleksowo zatroszczą się o Twój remont. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o rodzaje prac. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta. Wybierając firmę remontową w Ostródzie zaufaj specjalistom, zleć prace najlepszym!

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Firma remontowa w Ostródzie – nasza praca to nasza pasja

Firma remontowa Ostróda

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410