Budowa kominków Olsztyn

Budowa kominków w Olsztynie – dlaczego warto zdecydować się na kominek?

Kto z nas nie chciałby w zimowy, długi wieczór usiąść przy kominku i ogrzać się w towarzystwie kubka ulubionego napoju czy w obecności bliskiego człowieka? Zastanawiasz się nad budową kominka w Olsztynie? Nie zwlekaj, kominek w salonie to tylko doskonała ozdoba i urządzenie poprawiające przytulność w czasie relaksu w pomieszczeniu, to przede wszystkim urządzenie, które może pełnić funkcję grzewczą. Nowoczesne kominki zdecydowanie wpiszą się w styl każdego wnętrza – trzeba je tylko mądrze zaprojektować!

Budowa kominków Olsztyn

Jaslant – kim jesteśmy?

Budowa bio-kominków w Olsztynie to przejaw połączenia mody na produkty ekologiczne z funkcjonalnymi. Bio-kominki to ciekawa alternatywa tradycyjnych kominków, które nie zawsze mogą być wybudowane w danym wnętrzu. Bio-kominki tworzą żywy ogień, jednak poprzez proces spalania w specjalnej instalacji paliw ekologicznych nie wytwarzają żadnych zanieczyszczeń ani spalin. Są więc ekologiczne, ale też prozdrowotne, a budowa bio-kominków w Olsztynie nie wymaga specjalnej instalacji. Nasza firma z przyjemnością stworzy bio-kominek według upodobań klienta.

Jakie usługi możemy zaoferować?

W kwestii budowy kominków w Olsztynie jesteśmy bezkonkurencyjni – głównie dlatego, że działamy kompleksowo. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o remont – zajmiemy się stworzeniem projektu i jego realizacją na każdym poziomie. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta.

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Nowoczesna budowa kominków w Olsztynie to nasza pasja

Budowa kominków Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410