Architekt wnętrz Olsztyn

Architekt wnętrz w Olsztynie – wybierz idealnego twórcę, postaw na Jaslant!

Zastanawiasz się jak zaprojektować wnętrze, które chcesz remontować? Nie wiesz, jaki styl spełni Twoje oczekiwania ani jak podzielić przestrzeń? Dobór dodatków to dla Ciebie trudne zadanie? Poznaj Jaslant – firmę, która zadba o to za Ciebie. Profesjonalnie zaprojektujemy i odnowimy Twoje pomieszczenie według Twoich potrzeb i wizji! Najlepszy architekt wnętrz w Olsztynie zwizualizuje Twoje pomysły.

Architekt wnętrz Olsztyn

Jaslant – kto kryje się za tą nazwą?

Trzon firmy Jaslant to dwie osoby: Ona – specjalistka w dziedzinie architektury, aranżacji i dekorowania wnętrz, doświadczona pasjonatka projektowania wnętrz, której droga zawodowa wiązała się z wieloma cenionymi butikami i prestiżowymi wnętrzami. Architekt wnętrz w Olsztynie z europejskim doświadczeniem. On – specjalista od renowacji i remontów, doświadczenie zdobywający na Cyprze, fachowiec na najwyższym poziomie. Zatrudniając szereg specjalistów tworzą zespół, który perfekcyjnie spełni nawet najwyższe wymagania.

Jakie usługi możemy zaoferować?

Jako architekci wnętrz w Olsztynie jesteśmy bezkonkurencyjni – głównie dlatego, że działamy kompleksowo. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o remont – zajmiemy się stworzeniem projektu i jego realizacją na każdym poziomie. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta.

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Wykształcony i doświadczony architekt wnętrz w Olsztynie

Architekt wnętrz Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410