Aranżacja wnętrz Olsztyn

Aranżacja wnętrz w Olsztynie – połącz marzenia z trendami. Zaufaj Jaslant!

Zastanawiasz się, jak zaaranżować wybrane wnętrze? Poznaj specjalistów od aranżacji wnętrz w Olsztynie – markę Jaslant, którą wyróżnia profesjonalizm i kompleksowość usług. Wybierz specjalistów, którzy zrealizują remont na wszystkich płaszczyznach, a aranżacja wnętrza w Olsztynie będzie spełnieniem Twoich wizji!

Aranżacja wnętrz Olsztyn

Kim jesteśmy?

Jaslant to połączenie. Połączenie cech kobiecych z męskimi, połączenie projektu i wykonawstwa, estetyki z funkcjonalnością. Doświadczenie w Polsce i na Cyprze, dwudziestoletnia praktyka, współpraca z wybitnymi specjalistami – w aranżacji wnętrz w Olsztynie i jej realizacji nie mamy sobie równych! Dla nas liczy się Twoje wnętrze – pozwól nam zaprojektować je według Twoich marzeń!

Jakie usługi możemy zaoferować?

W kwestii aranżacji wnętrz w Olsztynie jesteśmy bezkonkurencyjni – głównie dlatego, że działamy kompleksowo. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o remont – zajmiemy się stworzeniem projektu i jego realizacją na każdym poziomie. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta.

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

Aranżacja wnętrz w Olsztynie - jesteśmy najlepsi!

Aranżacja wnętrz Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410