Aranżacja mieszkań Olsztyn

Funkcjonalna i estetyczna aranżacja mieszkań w Olsztynie? Wybierz Jaslant, wybierz profesjonalistów!

Co masz przed oczami myśląc: „aranżacja mieszkania”? Jeśli Twoje wizje są sprecyzowane, jednak nie potrafisz przelać ich w konkretny projekt – pomożemy Ci w tym. Jeśli myślisz wyłącznie o stylu czy konkretnym elemencie, lecz nie potrafisz skomponować całości – jesteśmy od tego, by Ci w tym pomóc! Wysublimowane pojęcie estetyki, funkcjonalność i rozmaite style – to nasza pasja! Aranżacja mieszkania w Olsztynie? Poznaj Jaslant, poznaj koncepcje z Twoich marzeń!

Aranżacja mieszkań Olsztyn

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy parą. Tak w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Doświadczona pasjonatka projektowania i aranżacji, wykształcona właśnie w tym zakresie. Praktykę zdobywała na rynku europejskim, obecnie współpracująca z nim – specjalistą od renowacji i remontów. Dla nas nie ma półśrodków i projektów bez możliwości realizacji. Jesteśmy połączeniem estetyki z funkcjonalnością. Poczucia stylu z perfekcyjnym wykonaniem pomieszczenia. Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmie się Twoim wnętrzem – aranżacja mieszkań w Olsztynie to nasza specjalność!

Jakie usługi możemy zaoferować?

Aranżacja mieszkań w Olsztynie – jesteśmy bezkonkurencyjni – głównie dlatego, że działamy kompleksowo. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o remont – zajmiemy się stworzeniem projektu i jego realizacją na każdym poziomie. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta.

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

W kwestii aranżacji mieszkań w Olsztynie jesteśmy najlepsi!

Aranżacja mieszkań Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410