Aranżacja domów Olsztyn

Aranżacja domów w Olsztynie – wybierz Jaslant, wybierz mądrze!

Sukcesem odpowiedniego wyglądu pomieszczenia jest jego doskonała aranżacja i odpowiednie wykonanie projektu. Dobór stylu, układ, metody wykończenia i dodatki – to wszystko tworzy niepowtarzalne wnętrze, którego funkcjonalność zaskakuje właścicieli. Szukając specjalisty do aranżacji domów w Olsztynie, zaufaj profesjonalistom, którzy Cię zaskoczą. Poznaj Jaslant i sprawdź nasze projekty!

Aranżacja domów Olsztyn

Jaslant – kim jesteśmy?

Firma Jaslant to niespotykane połączenie dwóch osób, związanych też w życiu prywatnym. On – specjalista od renowacji i remontów, ona – uznana dekoratorka wnętrz, specjalistka od projektowania i aranżacji pomieszczeń, wcześniej przez wiele lat związana z marką Vero Moda. Oboje doświadczenie zdobywali na Cyprze, gdzie szkolili się pod okiem mistrzów renowacji. Razem tworzą wyjątkowy duet, który z pomocą zatrudnianych przez nich specjalistów kompleksowo zajmie się Twoim wnętrzem, zmieniając Twoje marzenia w projekt, który zrealizują z największą starannością. Aranżacja domów w Olsztynie to ich specjalność – daj się zaskoczyć połączeniu piękna z funkcjonalnością, projektu z perfekcyjnym wykonaniem, wybierz Jaslant i dokonaj aranżacji domu w Olsztynie o jakiej marzysz!

Jakie usługi możemy zaoferować?

W kwestii aranżacji domów w Olsztynie jesteśmy bezkonkurencyjni – głównie dlatego, że działamy kompleksowo. Wybierając Jaslant nie musisz martwić się o remont – zajmiemy się stworzeniem projektu i jego realizacją na każdym poziomie. W zakres naszych prac wchodzą między innymi tworzenie projektu i aranżacja wnętrza, układanie glazury i terakoty, zabudowy kartonowo-gipsowe, szpachlowanie, malowanie, tynki dekoracyjne, kamień dekoracyjny, podłogi laminowane, montaż drzwi, budowa kominków i bio-kominków, tapetowanie, elektryka, hydraulika.
Naszą misją jest wykonanie pomieszczenia tak, by zyskać zadowolenie i satysfakcję klienta.

Jaslant – co nas wyróżnia?

$

Kompleksowe usługi projektowo-remontowe

$

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i na Cyprze

$

20 lat profesjonalizmu

$

Szeroki zakres usług – zajmiemy się wszystkim – od projektu po wykończenie

$

Zespół najlepszych fachowców

$

W kwestii aranżacji domów w Olsztynie jesteśmy najlepsi!

Aranżacja domów Olsztyn

Nie siedź bezczynnie, zadzwoń!

(+48) 795 408 410